+

+

Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej!

Zarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów prywatnych, jak i zarobkowych (auto “firmowe”) możesz wynająć auto zastępcze bezgotówkowo z OC sprawcy w Naszej wypożyczalni.

Uważaj na nierzetelne Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które celowo wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy lub mogą udostępnić pojazd gorszej klasy.


Chcesz sprawdzić jak wygląda rzeczywistość?

Zadzwoń – Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji


TELEFON KONTAKTOWY

510 611 210

Jak to działa?


WYNAJEM CAŁKOWICIE BEZGOTÓWKOWY

Po uzupełnieniu formalności i podpisaniu dokumentów PREMCAR w Twoim imieniu zwraca się do Ubezpieczyciela (lub sprawcy wypadku/kolizji) o zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego!

Koszty wynajmu auta zastępczego są pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy!

Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności i pomagamy w likwidacji szkody.

Nasza firma bierze na siebie 100% ryzyka z związanego z wynajmem pojazdu zastępczego, oraz późniejszym egzekwowaniem należności od ubezpieczyciela. Nawet w przypadku zakwestionowania stawki bądź długości najmu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe co zdarza się bardzo często, nie obciążamy poszkodowanego.

Co więcej, umowa zawarta z klientem nam na to nie pozwala, więc nie są to gołosłowne obietnice, które na ogół oferują firmy, przemycając dodatkowe zapisy drobnym drukiem.

Posiadasz auto, którym codziennie dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy - również należy Ci się auto zastępcze!

Nie zgadzaj się na wynajem “auta zastępczego” od warsztatu, który rozlicza szkodę! Nie daj się namówić na auto w opłakanym stanie i nie nadające się do użytkowania! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych! Masz do tego prawo!

Możesz zapoznać się ze swoimi prawami  na stronie internetowej Rzecznika Praw Ubezpieczonych

http://www.rzu.gov.pl/


Zadzwoń do Nas!

Wydajemy auta zastępcze nawet od ręki!


510 611 210